Сеф за лаптоп за сечење со ласер со електронска дигитална безбедносна кутија K-FG600

Опис:

K-FG600 го претставува овој нов електронски дигитален сеф. Овој здрав 2мм челичен сеф доаѓа со рамна тастатура и систем за надминување на клучеви. Тој е дизајниран за лесна употреба и бескомпромисна безбедност. Сефот може лесно да се зацврсти на подот, или да се монтира на aид или ормар за погодност и безбедност. Се одликува со магнетно заклучување за автоматско заклучување без никакви клучеви или пински код и е програмирано до тајм-аут по 3 неточни обиди за комбинација. Ние сами го произведуваме фабрички, за да знаете дека ги добивате најдобрите достапни цени.

Број на модел: K-FG600
Надворешни димензии: W400 x D350 x H145 mm
Внатрешни димензии: W396x D346 x H98 mm
GW / NW: 13/12 кг
Материјал: ладно валани челик
Капацитет: 14L
Сместете 15 "лаптоп
Дебелина на листот (панел): 4 mm
Дебелина на листот (Безбедно): 2 mm
Количина 20GP / 40GP (без палета): 930/1946 парчиња


Детали за производот

Ознаки на производот

Основен опис

Сеф за безбедност на хотели во Мде е погоден за хотелска употреба; лесно се додаваат и менуваат кодовите. Електронската тастатура овозможува лесен пристап до сефот преку кориснички или главен код, совршен за честа промена на корисниците (гости во хотелот). Процесот на ласерско сечење го максимизира просторот за складирање на безбедниот и подобрен анти-кражба.

Безбедни карактеристики на хотелот:

1. АДА-КОМПЛИЈАНТНА КЛУЧАЈ

2. ОСНОВЕН ЛЕД ЕКРАН

3.БАТЕРИЈА: ЛЕСНО УПОТРЕБА СО 4 АА батерии

4. ПРЕДУПРЕДУВАRЕ ПОГРЕШЕН КОД ВЛЕЗ

5.СО КОД НАГОТНИ КОД 4-6ДИГИТИ И КОД МАСТЕР 6 ДИГИТ

6. ПРОГЛЕД ЗА РЕВИЗИЈА: ПОСЛЕДНИ 100 РЕКОРДИ ОТВОРУВАЕ / ЗАКЛУЧУВАЕ

7. АПТЕ ТЕСТ И АЛАРМ на батериите

8. КЛУЧ ЗА МЕХАНИЧКИ УПРАВУВАЕ - БЕЗБЕДНО

9. ВНАТРЕШНО: ВКЛУЧИ ПРОТЕКТИВЕН МАТ МАТ

10.БОЈАЦА ЦРНА / БОЈАС / Сива боја

11. Безклучно поврзано паметно заклучување на вратата.

12. ОЕМ ТЕХНОЛОГИЈА

13. ИСТИКУВАЕ: ДОБУВНИ ДУПКИ НА ДНОТО И НА ГРБОТ (ВКЛУЧЕНИ ФИКСИ)

14.ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА

15. ПРОФЕСИОНАЛНА ЛИНИЈА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ЕКИПА

Цела челична конструкција

Сефови за хотели на MDE се 100% од сите сефови конструирани од челик. За разлика од нашата конкуренција, ние не користиме никакви пластични делови од телото.

Употреби на складирање

Овие сефови се одлични за хотели, домови, студентски домови и соблекувални. Обезбедете заштита за лични предмети и мали скапоцености.

Електронска брава

Овој напреден електронски управуван со батерии управува со безбедноста со помош на тастатурата. Голем LED дисплеј ви го покажува статусот на вашиот сеф.

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја