• Kutia e sigurtë elektronike inteligjente e hotelit inteligjent, Safet dixhitale K-DR001

  Kutia e sigurtë elektronike inteligjente e hotelit inteligjent, Safet dixhitale K-DR001

  Një Kuti e Shtëpisë së Hotelit sirtar dixhital elektronik i ri! Safe Access elektronik është dizajn çeliku i rëndë, dy vrima spirancë me pajisje montuese të përfshira dhe një fund tërheqës me qilima që fsheh bulonat e ankorimit. Kjo kasafortë është instalim, mirëmbajtje dhe menaxhim i lehtë, i shkëlqyeshëm për hotel në dhomë dhe përdorim banimi, përshtatet në një dollap, në një raft ose brenda një dollapi. I përshtatshëm për sigurimin e kompjuterëve laptopë, kamera, bizhuteri, monedhë, armë dore, dokumente konfidenciale dhe të tjera të vlefshme.

  Model No: K-DR001
  Dimensionet e Jashtme: W470 x D370 x H200 mm
  Përmasat e Paketimit: W500 x D435 x H235mm
  GW / NW: 22/21 kg
  Materiali:
  Trashësia e Derës së
  Trashësia e Trupit: 2 mm
  20GP / 40GP Sasia ( Pa paletë): 416/850 copë