Kinë i sigurt për armë zjarri Fabrika dhe furnizuesit, Lista e çmimeve të prodhuesve | Mdesafe

Our primary objective is always to offer our clients a serious and responsible small business relationship, offering personalized attention to all of them for China Fire resistant gun safe Factory and Suppliers, Manufacturers Pricelist | Mdesafe, Sigurisë Safe Boxes për dhoma , Digital Electronic Box Safe Me tastierës Lock , bizhuteri Safes , If needed, welcome to help make speak to with us by our web page or cellular phone consultation, we are going to be delighted to serve you. To continuously increase the administration process by virtue of the rule of "sincerely, good religion and excellent are the base of company development", we commonly absorb the essence of linked goods internationally, and continually build new solutions to fulfill the requires of shoppers for China Fire resistant gun safe Factory and Suppliers, Manufacturers Pricelist | Mdesafe, We warmly welcome your patronage and will serve our clients both at home and abroad with products and solutions of superior quality and excellent service geared to the trend of further development as always. We believe you will benefit from our professionalism soon.


 • Safes për armë dhe pushkë në shtëpi me xhep derë

  Safes për armë dhe pushkë në shtëpi me xhep derë

  Kasaforta me armë M-FT1500 ju lejon të siguroni deri në 24 armë të gjata, municione dhe sende me vlerë. Brendësia e konfigurueshme është lehtësisht e adaptueshme për të gjitha llojet e gjërave me vlerë, dhe organizatori i derës rrit maksimumin e ruajtjes. Rafti ynë ekskluziv me ulje zero, çeliku i lartë shton fleksibilitetin e kasafortave, duke lejuar që sendet edhe më të rënda të ruhen në nivelin e syve. Kyçi elektronik me tastierë me prekje të lehtë është i programueshëm, duke lejuar lehtësinë e hyrjes.

  Model No: M-HT1500
  Përmasat e jashtme
  Përmasat e brendshme: W670 x D580 x H1300mm
  GW / NW: 285/280 kg
  Materiali:
  : 24 pushkë