Hotel Minibar

 • 25L Freestanding Outdoor Rated Mini Fridge Electric Car Fridge For Camping

  Frigorifer mini makine me frigorifer i vlerësuar në natyrë 25L i pavarur për kampe

  Përdoreni atë si frigoriferin tuaj personal, ai përshtatet në mënyrë të përsosur në konviktin e studentit, dhomën e gjumit, punëtorinë dhe garazhin. Ideale për të freskuar sodën, pijen e pijeve, birrën dhe madje edhe produktet e kujdesit për lëkurën dhe bukurinë.


  Nr modeli: M-K25
  Përmasat e jashtme: W310 x D340x H510 mm
  Përmasat e brendshme: W230x D200 x H425 mm
  GW / NW: 7.4 / 7 kg
  Kapaciteti: 25L
 • Glass Door Hotel and Home Use Mini Beverage Fridge M-25T

  Frigorifer Mini Pije Hoteli dhe Përdorimi i Shtëpisë në dyer qelqi M-25T

  Cilësia, çmimi, dizajni dhe siguria janë fjalët kryesore të mini-barit të hotelit të MDE.
  Të konsideruara po aq dobiprurëse sa mini frigoriferët, mini-baret lehtësojnë ruajtjen e produkteve dhe pijeve të freskëta.
  Këto mini-bar frigoriferësh vendosen në një dhomë hoteli apo zyrë.

  Nr modeli: M-25T
  Përmasat e jashtme: W400 x D380 x H495mm
  GW / NW: 16,5 / 15 kg
  Kapaciteti: 25L
  Dera: Derë xhami
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • 50L Absorption Minibar with Foam Door for Hotel Mini Fridge M-50A

  Minibar thithës 50L me dyer shkumë për Hotel Mini Frigorifer M-50A

  Të gjitha pjesët plastike mund të riciklohen dhe të ripërdoren. Materialet e pandryshkshme, të qëndrueshme ndaj ndryshkjes dhe një ndërprerës energjie i lehtë për t’u përdorur e bëjnë këtë minibar një pajisje shtesë të çmuar për çdo dhomë hoteli. Doreza është e integruar në derë për të kursyer hapësirë ​​dhe për të lejuar që frigoriferi të hapet akoma me një lëvizje të shpejtë.

  Nr modeli: M-50A
  Përmasat e jashtme: W400 x D450 x H675mm
  GW / NW: 21 / 18.5 kg
  Kapaciteti: 50L
  Dera: Dera e shkumëzuar
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • Glass Door Hotel Mini Bar Fridge Professional Hotel Mini Fridge M-30T

  Frigorifer Mini Bar Hotel Mini Bar Frigorifer Profesional Hotel Mini-M-30T

  Minibar i mbyllur MDE 30L, i projektuar posaçërisht për dhomën e miqve të hotelit, përfshin teknologjinë e thithjes, duke siguruar funksionim të heshtur dhe konsum të ulët të energjisë. Shumë efikase pasi është vlerësuar me energji A +


  Nr modeli: M-30T
  Përmasat e jashtme: W400 x D420 x H495mm
  GW / NW: 17 / 15,5 kg
  Kapaciteti: 30L
  Dera: Derë xhami
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • Hot Sale Beverage Wine Mini Bar Fridge for Hotel M-25A

  Frigorifer mini bar për verën e pijeve të nxehta për hotelin M-25A

  Mini shiritat MDE janë në dispozicion në kapacitete të ndryshme për t'iu përshtatur pajisjeve tuaja të kabinetit. Ato vijnë të kompletuara me ndriçim të brendshëm LED, si dhe bllokim cilësor. Ato janë të krijuara dhe të ndërtuara për të zgjatur. Blerja e një mini bar të heshtur Reinn është një investim afatgjatë në cilësi. Secili është ndërtuar për t'i bërë ballë përdorimit të thyer, të përditshëm dhe për të zgjatur jetën e instalimit.

  Nr modeli: M-25A
  Përmasat e jashtme: W400 x D380 x H495mm
  GW / NW: 15,5 / 14 kg
  Kapaciteti: 25L
  Dera: Dera e shkumëzuar
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • Hotel Room Small Minibar Display Fridge With Lock Optional M-40A

  Frigorifer me minibar i vogël me dhomë hoteli me bllokues opsional M-40A

  Shiriti Reinn Mini siguron një interval mbresëlënës të temperaturës prej 5 ° C deri 8 ° C. Ideal për ruajtjen e pijeve dhe ushqimeve të lehta, ky mini frigorifer 40 litërsh ka një funksionim praktik të drejtuar plotësisht të heshtur.


  Nr modeli: M-40A
  Përmasat e jashtme: W400 x D440 x H570mm
  GW / NW: 18 / 16,5 kg
  Kapaciteti: 40L
  Dera: Dera e shkumëzuar
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • Hotel Guestroom Eco-Friendly Minibar Fridge Thermoelectric Drawer M-45B

  Dhoma e miqve Komo frigorifer mikrob frigorifer eko-miqësor M-45B

  Nr modeli: M-45B
  Përmasat e jashtme: W495 x D455x H420mm
  GW / NW: 13,5 / 12,5 kg
  Kapaciteti: 40L
  Dera: Dera e shkumëzuar
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes termoelektrike
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i kohëzgjatjes: 4,5-15
  Certifikata: CE / RoHS
 • Mini Display Refrigerator 22L Hotel Mini Bar Custom Mini Fridge M-22BC

  Frigorifer me ekran mini 22L Hotel Mini Bar Frigorifer mini me porosi M-22BC

  Nr modeli: M-22BC
  Përmasat e jashtme: W400 x D428 x H352mm
  GW / NW: 10,7 / 9,5 kg
  Kapaciteti: 22L
  Dera: Derë xhami
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes termoelektrike
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i kohëzgjatjes: 10-15
  Certifikata: CE / RoHS
 • Hotel No Noise Absorption Mini Bar Fridge Without Compressor M-40T

  Frigorifer mini bar pa thithjen e hotelit pa zhurmë pa kompresor M-40T

  Frigoriferët e heshtur mini bar janë projektuar dhe prodhuar për t'u përdorur në dhomat e gjumit të hotelit. Mini shiritat janë në dispozicion në dyer të forta dhe modele të përparme prej xhami dhe në madhësi dhe kapacitete të ndryshme (në Litra). Të pajisura me një sistem ftohës super të heshtur dhe efikas të kompresorit dhe një sistem të veçantë të kursimit të energjisë, këto mini bare janë në gjendje të krijojnë një mjedis të rehatshëm të gjumit, por me një shpenzim të ulët të funksionimit në para.


  Nr modeli: M-40T
  Përmasat e jashtme: W400 x D440 x H570mm
  GW / NW: 19 / 17.5 kg
  Kapaciteti: 40L
  Dera: Derë xhami
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • Mirror Glass Door Hotel Mini Bar Fridge Professional Hotel Minibar Fridge M-30C

  Mirror Glass Door Hotel Mini Bar Frigorifer Hotel Profesional Minibar Frigorifer M-30C

  Mini bar i ultra i heshtur nuk do të ndikojë në gjumin tuaj dhe thjesht nuk keni nevojë të lëvizni nga shtrati ose divani në mënyrë që të arrini ushqim ose pije. mban ushqim dhe pije të freskëta dhe të freskëta pa pasur nevojë të përdorni një frigorifer tregtar. Për shkak të peshës së tij të lehtë, ai thjesht mund të zhvendoset në një zonë tjetër kudo që kërkohen pije të freskëta, madje edhe në Kopsht. Dera Crystal Clear e mini bar-it ju lejon të shihni gjithnjë gjërat tuaja të mira.


  Nr modeli: M-30C
  Përmasat e jashtme: W400 x D420 x H495mm
  GW / NW: 17 / 15,5 kg
  Kapaciteti: 30L
  Dera: Derë xhami
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • Solid Door Mini Refrigerator Hotel and Household Fridge M-30A

  Solid Door Mini Frigorifer Hotel dhe Frigorifer shtëpiak M-30A

  Madhësia e tyre më e vogël lejon që ato të vendosen pothuajse kudo, duke përfshirë në ose nën tryezat ekzistuese të punës.
  Të përsosura për frigoriferët e dhomave të hotelit, mini bar-et po rriten në popullaritet me mundësi që përfshijnë "Pa zhurmë" dhe teknologji të re në treg, të pompës së nxehtësisë. Duke filluar nga 25 litra deri në 50 litra, ka padyshim një mini bar të përshtatshëm për të gjithë në dispozicion nga MDE


  Nr modeli: M-30A
  Përmasat e jashtme: W400 x D420 x H495mm
  GW / NW: 15,5 / 14 kg
  Kapaciteti: 30L
  Dera: Dera e shkumëzuar
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes së absorbimit
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i Temperaturës: 4-12 ℃ (Në 25 ℃ Ambient
  Certifikata: CE / RoHS
 • Small Hotel Room Thermoelectric Minibar For Drinks M-22BA

  Minibar termoelektrik i dhomës së vogël të hotelit për pije M-22BA

  Minibar Reinn ruan pije freskuese dhe rostiçeri të ftohura mirë në brendësi të tij - pavarësisht nëse jeni duke ftohur birrë, lëng, sodë ose ujë, sallata të freskëta ose sallamra të këndshëm. Minibaret janë në dispozicion në dimensionet 20ltr, 30ltr dhe 40Ltr. Pajisur me rafte të rregullueshme nga lartësia, duke bërë të mundur ruajtjen e përshtatshme. Modelet e dyerve të xhamit, e bëjnë ekranin tërheqës joshësin e mysafirit për të konsumuar dhe duke siguruar rritjen e të ardhurave për pronën.


  Nr modeli: M-22BA
  Përmasat e jashtme: W400 x D428 x H352mm
  GW / NW: 8,8 / 7,5 kg
  Kapaciteti: 22L
  Dera: Dera e shkumëzuar
  Teknologjia: Sistemi i ftohjes termoelektrike
  Tensioni / Frekuenca: 220-240V (110V opsionale) / 50-60Hz
  Fuqia: 60W
  Diapazoni i temperaturës: 5-10 (në temperaturën e ambientit është 25)